Brf Svea Fanfar 1 | 769626-0111

Om Svea Fanfar

Bostadsrättsföreningen Svea Fanfar 1 omfattar fyra hus och 93 lägenheter på adresserna Melodislingan 7, 10, 14 och 18. Vi är granne med nya Musikhögskolan, KMH. Fastigheten byggdes av Veidekke, och inflyttning skedde hösten 2015 - våren 2016. I hus 2 finns Svea Lounge, en gemensam lokal med värdinna och reception bemannad vardagar på kontorstid. I källaren finns garage och gym. I hus 1 mot Valhallavägen finns vår kvarterskrog Krubb, och nedgång till tunnelbanestation Stadion.

Kontakta oss på: info@sveafanfar.se


Styrelse

Befattning Namn E-post
Ordförande Lars Westin lars@sveafanfar.se
Vice ordförande Birgitta Klasén birgitta@sveafanfar.se
Sekreterare Kristina Westin kristina@sveafanfar.se
Kassör Caroline Bertlin Caroline@sveafanfar.se
Ledamot Hans Nilsson Hans@hansnilsson.se
Ledamot Helena Sandberg helena@sveafanfar.se
Ledamot Fredrik von Schantz fredrik@sveafanfar.se
Ledamot Bo Bängtsson bosse@sveafanfar.se
Lars Westin
Befattning Ordförande
E-post lars@sveafanfar.se
Birgitta Klasén
Befattning Vice ordförande
E-post birgitta@sveafanfar.se
Kristina Westin
Befattning Sekreterare
E-post kristina@sveafanfar.se
Caroline Bertlin
Befattning Kassör
E-post Caroline@sveafanfar.se
Hans Nilsson
Befattning Ledamot
E-post Hans@hansnilsson.se
Helena Sandberg
Befattning Ledamot
E-post helena@sveafanfar.se
Fredrik von Schantz
Befattning Ledamot
E-post fredrik@sveafanfar.se
Bo Bängtsson
Befattning Ledamot
E-post bosse@sveafanfar.se